Szállás leírás: A 2022-ben felújított, domboldalon fekvő, 4*-os, összesen 89 szobával rendelkező aparthotel Piskopiano településen, kb. 1,7 km-re a homokos - kavicsos tengerparttól helyezkedik el.
Repülőtértől való távolság: kb. 23 km-re Heraklion nemzetközi repülőterétől.
Szálloda felszereltsége és szolgáltatások: recepció, főétterem, bár, internetsarok, mosoda, minibolt, kápolna, orvosi ügyelet, pénzváltó, könyvtár, kerékpár és autóbérlés.
Wellness szolgáltatások: masszázs, kozmetikai kezelések, fizikoterápiák térítés ellenében.
Sport és szórakozás: darts, asztali tenisz. Alkalmanként esti szórakoztató műsorok, tematikus estek.
Tengerpart és medencék: kb. 1,7 km-re, homokos – kavicsos tengerpart, szabadtéri medence jakuzzival, napozóterasz.
Napozóágyak, napernyők és strandtörölköző: a medencénél a napozóágyak és napernyők térítésmentesen, a tengerparton térítés ellenében vehetők igénybe. Strandtörölköző térítés ellenében áll rendelkezésre.
Gyermekbarát szolgáltatások: gyermekmedence, játszótér, miniklub, babaágy és etetőszék (szabad kapacitások függvényében).
WiFi internetkapcsolat: térítésmentesen elérhető a közös helyiségekben és a szobákban.
Szobák általános felszereltsége: erkély vagy terasz, légkondicionáló, telefon, televízió, WiFi internetkapcsolat, széf (térítés ellenében), mini hűtőszekrény, vízforraló, tea és kávé készítési lehetőség, hajszárítóval felszerelt fürdőszoba. Mozgássérültek számára kialakított szoba nem foglalható.
Felhívjuk Utasaink figyelmét, hogy a szálloda egyes szolgáltatásai csak térítés ellenében vehetők igénybe, valamint a szálloda fenntartja a jogot szolgáltatásainak, koncepciójának megváltoztatására, melyre irodánknak nincs ráhatása! A térítés ellenében igénybe vehető szolgáltatásokról a szálloda recepcióján kérhető bővebb információ.